SİZE EN UYGUN MEDİKAL KİMLİK ÜRÜNÜNÜ NASIL SEÇMELİSİNİZ?

Medikal Kimlik takıları sahip olduğunuz en önemli aksesuarlardan biri olacaktır. Medikal Kimlik takınıza hakkınızda bilgi vermek için size özel lazer baskı yapılır. Daima kullanacağınız bir takı olduğundan sipariş vermeden önce size en uygun modele karar vermelisiniz.

  • Medikal kimlik Bilekliği ya da Medikal Kimlik Kolyesi: Acil Durum personelleri hem bileğinizi hem boynunuzu kontrol edeceklerdir, bileklik ya da kolye seçiminiz kendinizi hangisi ile rahat hissedeceğinize bağlıdır. Tüm gün boyunca üzerinizde olacak Medikal Kimlik takınızı boynunuzda mı yoksa bileğinizde mi taşımak istediğinizi düşünerek seçim yapmalısınız.
  • Materyali: Medikal Kimlik takılarını sürekli kullanacağınızdan materyalini ve buna bağlı olarak sağlamlığını düşünerek seçim yapmalısınız. Çelik/Gümüş/Altın/Silikon çeşitlerimizin her birinin dayanıklılığı/duruşu ve tabi fiyatları farklıdır. Silikon bileklik diğerlerine göre yıpranmaya en müsait olandır fakat bazı durumlarda yumuşaklığı ve esnekliği açısından seçmek durumunda olabilirsiniz. Çelik/Altın/Gümüş ürünlerimiz çizilmeye ve yıpranmaya dayanıklıdır, aralarındaki fark duruşları ve fiyatlarıdır. Tarzınızı hangisi yansıtıyorsa seçiminizi ona göre yapmanızı tavsiye ederiz.
  • Tarzınıza Göre Medikal Kimlik Takısı: Medikal Kimlik takıları birçok stilde tasarlanmıştır. Klasik ve spor modeller günlük kullanımlarınız için idealdir. Şık bir davet ya da ortamda ise moda tasarım takılarımızı tercih edebilirsiniz. Bilgilerinizi hem spor hem moda tasarım ürününe yazdırıp bulunduğunuz ortama göre arzu ettiğinizi de takabilirsiniz.
  • Yazdırmak Zorunda Olduğunuz Sağlık Bilgileri: Medikal Kimlik takınızın üstünde mutlaka olması gereken sağlık bilgilerinizin uzunluğuna göre seçiminizi değerlendirmelisiniz. Plakanın ön yüzünde bulunan “Tıp Logosu”nun bulunduğu yer, o yüze lazer baskı yapılıp yapılmayacağını belirler. Ön yüzde sağ tarafta tıp logosu olan ürünlerin sol tarafını da bilgileriniz için kullanabilirsiniz. Sağlık bilgileriniz için farklı alternatifler sunduğumuz ürünlere de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz, böylece çok beğendiğiniz ama az alanlı takılarımızı tercih edebilirsiniz. Aksesuarlar kategorimizde uzun sağlık bilgileriniz için çeşitli ürünler bulacaksınız.

Ürününüzü almadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra sitemizde bulunan canlı hizmet danışmanımızdan faydalanabilir ve e-mail ya da telefon yoluyla bize ulaşıp tavsiye alabilirsiniz. Size her daim hizmet vermekten mutluluk duyacağız.