Kişisel Verilerin Korunması

Şirketimiz Medikal Kimlik müşterilerine ilişkin kişisel veriler bakımından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında “veri sorumlusu” sıfatına sahip olup işbu aydınlatma metni ile söz konusu Kanun uyarınca müşterilerin Medikal Kimlik  tarafından gerçekleştirilen kişisel veri işleme faaliyetleri hakkında aydınlatılması hedeflenmektedir.

medikalkimlik.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, iletişim ve sağlık bilgilerini)    talep etmektedir.

Medikal Kimlik web sitesinde  toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri  çalışmalarında sadece Medikal Kimlik bünyesinde kullanılmaktadır.


Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilmekte olup ; bu bilgileri sadece müşteriler  değiştirebilmektedir. 3. Şahısların Müşterilerin Kişisel Verilerine ulaşması ve bu verileri değiştirmesi mümkün değildir.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan müşterilerin  güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde medikalkimlik.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin medikalkimlik.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.