Meme Ameliyatlıyım Bilekliği - Deri

Meme Ameliyatlıyım Bilekliği - Deri

390,00TL
Ürün Kodu: MK110022-01
Stok Tükendi Teslimat Süresi 5 gündür.


Lazer baskı alanı arka ve ön yüzleridir. Lazer baskı bilgileri için ‘’ Medikal Kimliğinize Neler Yazılmalıdır.’’ bölümünden yardım alabilirsiniz.


Bu bileklikleri kullanmak Meme Kanseri nedeniyle koltukaltı lenf bezleri alınmış olanlar için çok önemlidir. Kolunda lenf bezi olmadığını gösteren bileklikler, olası bir kaza veya bilinç kapanıklığı durumunda yada kendini ifade edemeyecek durumlarda o kolun kullanılmamasını, yani lenf ödem gelişmesini önlemek için müdahaleyi yapacak olan doktor, hemşire veya 112 acil sağlık personelini uyarmaktadır.


Bilekliğin ön yüzünde  gerçek mine ile işlenmiş  medikal kimlik logolu bir çelik plaka bulunmaktadır.

Çelik plakada renk seçeneklerimiz rose ve silver şeklindedir.

Medikal Kimlik plakası  3,8 * 3 cm  ölçüsündedir.

Deri olan kayış ile sportif ve şık bir aksesuar olarak kullanılabilir olup ; bileğinizin ölçüsünü sorunsuz olarak ayarlayabilirsiniz.

Sağlık bilgileriniz ürününüze lazer teknoloji yöntemi ile yazılır. Lazer baskı fiyata dahildir. Günlük kullanım için idealdir.


‘’Medikal Kimlik bileklikleri hastanın yaşamını koruma ve sürdürülmesini sağlama, durumun kötüleşmesini engelleme ve iyileşmesini kolaylaştırmak adına üretilmektedir.

Astım, Tansiyon, Kalp, Alzheimer, Diyabet, Meme Kanseri, Epilepsi hastaları, Hamileler, çocuklar ve daha birçok hastanın yaşam kalitesini artırmak için günlük kullanıma uygun ve tüm sağlık bilgilerinizin yazılabildiği şık tasarımlarımızı  siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Çok satan ürünlerimiz arasında Diyabet bilekliği, Meme ameliyatlıyım bilekliği, Acil durum bilekliği, Alzheimer bilekliği, Tıbbi ikaz bilekliği sayılabilir.


Medikal Kimlik siparişi vermek telefon veya çevrimiçi olarak mümkündür. Size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz’’


#memeameliyatliyim #memeameliyatliyimbilekligi #memekanseri #memekanseritakisi

Ürün Özellik
Yaş Grubu Genç & Yetişkin
Cinsiyet Kadın
Plaka Mine işlemeli çelik
Plaka Ölçüsü 3,8 cm x 3 cm
Zincir Deri kayış

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.