HAYAT KURTARMAYA DEVAM EDİYORUZ.


HKB (Hayat Kurtaran Bileklik) ile başladığımız hayat kurtarmaya yönelik hizmet yolumuza,seçkin şık ve tasarım seçenekler sunan Medikal Kimlik ile devam ediyoruz.

Medikal Kimlik, HKB ile edindiğimiz tecrübelerden ve gözlemlerimizden yola çıkarak kurulmuştur.


Sağlığımızın ve güveliğimizin önemi tartışılamaz. Sıklıkla rastlanan sağlık durumlarını standart ürünlerle sunan Hayat Kurtaran Bileklikler’e olan yüksek talep ve gelen yorumlar bizi çok daha geniş bir kitleye hizmet vermeye yöneltti. Medikal Kimlik severek taşıyacağınız şıklığınızı tamamlayan bileklik, kolye ve aksesuarlarını yüksek kalitede çelik, gümüş ve altın materyaller ile üretmektedir. Kişisel bilgilerinizle tasarlanan mücevherleriniz eşsiz, vazgeçilmez ve kuşkusuz en faydalı takılarınız olacaktır.


Doktorlar, eczaneler, eğitimciler,  hastaneler tarafından önerilen ürünlerimizde kaliteden ve hizmet anlayışımızdaki güvenceden asla ödün vermiyoruz. Amacımız sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini, huzurunu sağlamak adına bol miktarda seçenek sunan mücevherler üretmek ve sunduğumuz hizmeti zaman içinde çoğaltarak devam etmektir.

Ülkemizde eşi benzeri olmayan hizmetimizden faydalanmaya başlayarak Medikal Kimlik ailemizden biri olun ve en değerlilerinizi bizimle koruyun.