Sıkça Sorulan Sorular
Öncelikle ölçünüzü doğru aldığınıza emin olmalısınız. Ölçünüzü nasıl alacağınızla ilgili yönlendirmeyi ölçü seçeneklerinin yanında bulabilirsiniz.
Medikal Kimlik ürününüz sahip olacağınız en önemli mücevherlerinizden biri olacak,sizin konuşamadığınız durumlarda sizin adınıza konuşacak. Her gün görünür şekilde üzerinizde taşıyacağınız için dikkat etmeniz gereken özellikler var.
*Bileklik mi Kolye mi? Sağlık görevlileri hem kollarınızı hem de boynunuzu kontrol etmeleri doğrultusunda gerekli eğitimi alırlar. Bileklik ya da kolye seçiminiz tamamen sizin kendinizi hangisiyle rahat hissedeceğinize bağlı, günlük rutin aktivitelerinizi, giyim tarzınızı gözden geçirip hangisinin size uygun olduğuna kara vermelisiniz.
*Medikal Kimlik ürününüzün materyalini yaşınızı, stilinizi, günlük aktivitelerinizi dikkate alarak seçmelisiniz. Rahat ve gündelik kullanım için çelik daha şık ve tasarım ürünler taşımak istiyorsanız altın ya da gümüş tercih etmelisiniz. Aynı bilgileri iki farklı materyale de yazdırabilir ve duruma göre değiştirip takabilirsiniz.